Мікробіологічна технологія

Мікробіологічна технологія застосовується для деструкції вуглеводнів в діапазоні С12-С30.

Базується на застосуванні вуглеводневоокислюючих мікроорганізмів в 2-х товарних формах, а саме – у вигляді гелеподібної рідини (культуральної рідини) і висушеного порошку. Кількість (титр) субстрат специфічних мікроорганізмів складає не менше 107 кл/г (мл). Особливості вирощування мікрофлори полягають в тому, що кожен штам мікроорганізмів вирощується окремо на спеціальному поживному середовищі із відповідними строками і температурами.

Вирощування мікроорганізмів проводиться в промислових умовах заводу мікробіологічної промисловості.

Застосовується в пілотних і натурних умовах.

Перед застосуванням проводиться відбір забруднення з метою визначення його характеристик, а саме – кількість забруднення і постановка мікробіологічних дослідів для визначення оптимальної кількості внесення товарних форм мікроорганізмів і строків досягнення позитивного результату.

При застосуванні:

  1. Вносяться мікроорганізми на забруднені площі 5 разів впродовж 1,5-2 місяці з періодичністю в 5-8 діб (в залежності від погодних умов та сезону).

Обробка забруднених площ проводиться із застосуванням спецзасобів та із збереженням галузевих правил техніки безпеки.

Вартість послуг з ліквідації забруднень нафтою і нафтопродуктами коливається в залежності від побажань замовника стосовно терміну ліквідації, обсягів забруднених територій, віку й типу забруднень та інших факторів.

Варто відзначити, що при використанні мікробіологічної технології очищення забруднених земель не лише ліквідуються наявні нафтозабруднення, а й відновлюється екосистема.

Дбаймо про чистоту нашої планети разом!!!!!